Voice2

O Nas

Jesteśmy duetem  z  wieloletnim doświadczeniem, zgranym pod względem muzycznym jak i mentalnym. Wcześniej - członkowie zespołu FORMA.

Gramy dla własnej przyjemności i satysfakcji. Praca z muzyką to nasza codzienność, ale także komfort pracy w zawodzie, który lubimy i staramy się to doceniać każdego dnia.

Wkładamy całe swoje serce w to, co robimy, dlatego  prowadzone przez nas zabawy spotykają się z pełnym entuzjazmu przyjęciem.

Jesteśmy zespołem dwuosobowym:


Darek

Z muzyką związany od "zawsze". Gra na trąbce, fortepianie, gitarze akustycznej. Absolwent 5-letniej Akademii Muzycznej w Gdańsku. Wokalista Zespołu Muzycznego wstępującego w zachodniej części Polski oraz Niemczech. Muzyk z wieloletnim doświadczeniem. Największą karą dla Darka są przerwy między muzycznymi blokami, bo ciężko Mu usiedzieć na miejscu. Człowiek pełen optymizmu, kochający muzykę, obdarzony niezwykłym poczuciem humoru. W zespole wokal, instrumenty klawiszowe oraz trąbka. 

Patrycja

Interesuje się muzyką od najmłodszych lat. Uważa, że muzyka jest najlepszym językiem, którym rozmawiają  ludzie na całym świecie. To także niezwykły klucz do poruszenia ludzkich serc. Śpiew jest Jej pasją  i robi to od kiedy pamięta. Wokal to dla Niej sposób na wyrażenie siebie, przekazanie uczuć i emocji. Przez wiele lat uczestniczyła w różnego rodzaju imprezach okolicznościowych, umilając ich klimat poprzez śpiew i grę na gitarze akustycznej. Była członkinią Zamkowego Chóru Kameralnego w Ostródzie. W zespole wokal, gitara akustyczno-elektryczna.

Różnorodność, uniwersalność repertuaru oraz duża praktyka w prowadzeniu wszelakich imprez, pozwalają nam dotrzeć do każdej publiczności – niezależnie od wieku czy gustów muzycznych. Zawsze dążymy do tego, aby wszyscy goście wspaniale się bawili. Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetem i największą satysfakcją. Każda impreza to dla nas niepowtarzalna i wyjątkowa historia, dlatego traktujemy ją ze szczególną uwagą i dbałością o detale. 

Oprócz dobrej muzyki proponujemy również szeroki wachlarz konkursów i zabaw, które aranżowane są w zależności od Państwa życzeń. Odpowiednia interakcja z publicznością jaką  zapewnia nasz zespół pomaga stworzyć swobodną atmosferę oraz zintegrować wszystkich uczestników. 

Posiadamy profesjonalne nagłośnienie, które zabrzmi zawodowo nawet na bardzo dużych obiektach. Dysponujemy także wysokiej klasy oświetleniem scenicznym, świetnie prezentującym się nie tylko na żywo, ale tworzącym niesamowity klimat na pamiątkowych zdjęciach z imprez. 

Do organizacji każdej imprezy podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Zapewniamy naszym klientom rzetelność, kreatywność oraz pozytywną atmosferę, która  na długo pozostaje w pamięci.

Nasz Sprzęt